-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (голка для спінальної анестезії (НК 024:2019: 35...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (голка для спінальної анестезії (НК 024:2019: 35212 голка спінальна одноразового використання)
- ID: UA-2022-02-28-000662-a
- Дата створення : 28.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14302914
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процед...×-
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні )
- ID: UA-2022-02-25-001623-a
- Дата створення : 25.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14298544
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (матеріал шовний хірургічний Вікрол (НК 024:2019...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (матеріал шовний хірургічний Вікрол (НК 024:2019: 45401 Хірургічна нитка з поліглактину, протибактерійна); Монокріл (НК 024:2019: 45814 хірургічна нитка з поліглекапрону)
- ID: UA-2022-02-25-001368-a
- Дата створення : 25.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14298098
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019: 47017 Шприц загального призначення...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019: 47017 Шприц загального призначення, разового застосування , НК 024:2019: 43324 — Система для переливання рідин загального призначення)
- ID: UA-2022-02-25-001209-a
- Дата створення : 25.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14297844
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (шприц (НК 024:2019: 47017 - Шприц загального пр...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (шприц (НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; шапочка "Кульбаба" (НК 024:2019: 32297 - Шапочка хірургічна, одноразового використання, нестерильна))
- ID: UA-2021-12-23-000844-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13377728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Вакуумна пробірка (НК 024:2019 - 47588 Пробірка...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Вакуумна пробірка (НК 024:2019 - 47588 Пробірка вакуумна для відбору зразків крові IVD, з K3ЕДТА); бахіли (НК 024:2019 61937 Бахіли хірургічні))
- ID: UA-2021-12-17-000689-c
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13214694
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер (канюля) внутрішньовенний (НК 024:2019...×-
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер (канюля) внутрішньовенний (НК 024:2019 36257 Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Система для переливання інфузійних розчинів (43324 Система для переливання рідин загального призначення); Шприц ін'єкційний одноразового використання (47017 - Шприц загального призначення, разового застосування))
- ID: UA-2021-11-01-005180-a
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12232837
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички оглядові латексні нестерильні (471...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички оглядові латексні нестерильні (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні (ДК 021:2015 – 33141420-0)); Покриття 210*160 (НК 024:2019: 47783 - Простирадло хірургічне загального призначення, одноразового використання, стерильне (ДК 021:2015 – 33141000-0))
- ID: UA-2021-10-25-002055-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12120950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Одноразова система для вливання інфузійних розч...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Одноразова система для вливання інфузійних розчинів (НК 024:2019: 43324 - Система для переливання рідин загального призначення); Маска медична (НК 024:2019 35177 - Маска хірургічна, одноразового застосування); Бахіли (НК 024:2019: 61937 - Бахіли хірургічні); Рукавички (НК 024:2019: 47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
- ID: UA-2021-09-10-004950-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11466916
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Го...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Гормони ризику розвитку трисомії 21 хромосоми ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S вільний бета ХГЛ KRYPTOR (НК 024:2019: 58789 Хоріонічний гонадотропін людини бета-субодиниця (бета-ХГЛ) ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S маркер PAPP-A KRYPTOR (НК 024:2019: 54301 Білок А плазми (асоційований з вагітністю) IVD, набір, імунофлюоресцентнний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 4 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 1 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7))
- ID: UA-2021-08-16-003620-a
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11120806
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Го...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Гормони ризику розвитку трисомії 21 хромосоми ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S вільний бета ХГЛ KRYPTOR (НК 024:2019: 58789 Хоріонічний гонадотропін людини бета-субодиниця (бета-ХГЛ) ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S маркер PAPP-A KRYPTOR (НК 024:2019: 54301 Білок А плазми (асоційований з вагітністю) IVD, набір, імунофлюоресцентнний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 4 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 1 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7))
- ID: UA-2021-07-06-009641-c
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10607004
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Го...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (B•R•A•H•M•S АФП KRYPTOR (НК 024:2019: 58719 Гормони ризику розвитку трисомії 21 хромосоми ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S вільний бета ХГЛ KRYPTOR (НК 024:2019: 58789 Хоріонічний гонадотропін людини бета-субодиниця (бета-ХГЛ) ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); B•R•A•H•M•S маркер PAPP-A KRYPTOR (НК 024:2019: 54301 Білок А плазми (асоційований з вагітністю) IVD, набір, імунофлюоресцентнний аналіз; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 4 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7); БРАМС КРИПТОР Компакт розчин 1 (НК 024:2019: 59058 - Концентрований промиваючий або очищаючий розчин, призначений для використання як витратний матеріал на борту автоматичних або напівавтоматичних приладів, який використовуються в процесі підготовки, фарбування і аналізу клінічних лабораторних зразків; ДК 021:2015: 33141625-7))
- ID: UA-2021-06-17-005309-c
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10394551
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (маска киснева (НК 024:2019: 12557 Маска для к...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (маска киснева (НК 024:2019: 12557 Маска для кисневої терапії); мікропробірка (НК 024:2019: 46237 Нестерильна пробірка))
- ID: UA-2021-06-15-005741-b
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10342427
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Зонд шлунковий (НК 024:2019: 14202 шлунково-к...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Зонд шлунковий (НК 024:2019: 14202 шлунково-кишкова трубка (ДК 021:2015 – 33141641-5)); Ємкість для сечі (НК 024:2019: 31400 Контейнер для збору проб сечі стерильний IVD (ДК 021:2015 – 33141600-6)); Канюля внутрішньовенна (НК 024:2019: 12159 Набір для внутрішньовенних вливань з бюреткою для контролю об’єму інфузійного розчину (ДК 021:2015 – 33141220-8)); Пластир (НК 024:2019: 58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний (ДК 021:2015 – 33141112-8)); Комплект для забору капілярної крові (НК 024:2019: 34590 Трубка для збору крові, відкрита (ДК 021:2015 – 33141600-6)); Сечоприймач (НК 024:2019: 37362 Сечоприймач, що носиться при краплинному нетриманні (ДК 021:2015 – 33140000-8)); Катетер внутрішньо матковий (НК 024:2019: 34157 Катетер для сальпінографії (ДК 021:2015 – 33141200-2)); Пристрій для аспірації ендометрію (НК 024:2019: 47070 Катетер для цервікальної аспірації (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Газовідвідна трубка (НК 024:2019: 14227 Ректальна трубка (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Катетер Нелатона (НК 024:2019: 45603 Уретральний катетер для разового дренування (ДК 021:2015 – 33141200-2)); Скарифікатор (НК 024:2019: 13472 Скарифікатор (ДК 021:2015 – 33141900-9)); Лезо для скальпелю (НК 024:2019: 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання (ДК 021:2015 – 33141411-4)); Рукавички хірургічні латексні (НК 024:2019: 40548 Хірургічна рукавичка, латексна (ДК 021:2015 – 33141420-0)); Голка для спінальної анестезії (НК 024:2019: 35212 Голка спінальна, одноразового застосування (ДК 021:2015 – 33141321-6)); Катетер Фолея латексний (НК 024:2019: 34096 Внутрішній катетер уретральний, постійний для дренажна, антимікробний (ДК 021:2015 – 33141200-2)); Трубка ендотрахеальна (з манжетою) (НК 024:2019: 14085 Разова ендотрахейна трубка (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Маска киснева (НК 024:2019: 35142 Аерозольна маска для обличчя (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Щіточка гінекологічна (НК 024:2019: 32368 Щітка цитологічна цервікальна (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Чохол для шнура (НК 024:2019: 43970 Стерильний чохол для кабеля/провода/датчика/зонда (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Набір гінекологічний оглядовий (НК 024:2019: 12955 Набір для взяття мазків за Папаніколау (ДК 021:2015 – 33140000-3)); Матеріал шовний хірургічний, фіолетовий, Metric (НК 024:2019: 45401 Хірургічна нитка з поліґлактину, протибактерійна (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Матеріал шовний хірургічний, фіолетовий, Metric (НК 024:2019: 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Канюлі аспіраційні (НК 024:2019: 60822- Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує / клапанна (ДК 021:2015 – 33141220-8)); Атравматична, синтетична, стерильна, плетена нитка з поліглактин 910 (НК 024:2019: 17471 Хірургічни нитка з поліглактіну (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Атравматична синтетична стерильна монофіламентна нитка (НК 024:2019: 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Матеріал шовний хірургічний, що не розсмоктується, капрон нитка (НК 024:2019: 62582 Нейлоновий шов, многофіламентний, нестерильний (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Синтетичний хірургічний стерильний шовний матеріал, що не розсмоктується з монофіламентного поліпропілену (НК 024:2019: 13909 Хірургічна поліпропіленова нитка (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Матеріал шовний хірургічний, що не розсмоктується, стерильний: шовк (НК 024:2019: 13910 Стерильна хірургічна нитка з натурального шовку (ДК 021:2015 – 33141121-4)); Матеріал шовний хірургічний, що розсмоктується, стерильний: мононитка кетгут (НК 024:2019: 13898 Хірургічна нитка кетґут (ДК 021:2015 – 33141121-4))
- ID: UA-2021-06-14-007646-b
- Дата створення : 14.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10324451
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019 35177 Маска хірургічна, одноразовог...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2019 35177 Маска хірургічна, одноразового застосування, НК 024:2019 12557 Маска для кисневої терапії)
- ID: UA-2020-12-18-003753-c
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7847375
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -