-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мікроскоп офтальмологічний операційний за ДК 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інфо...×-
Мікроскоп офтальмологічний операційний за ДК 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, ((33122000-1 - Офтальмологічне обладнання ). (НК 024:2019 - 35190 - Офтальмологічний мікроскоп) -1 од.
- ID: UA-2020-11-05-013145-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7071319
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мікроскоп офтальмологічний операційний за ДК 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інфо...×-
Мікроскоп офтальмологічний операційний за ДК 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, ((33122000-1 - Офтальмологічне обладнання ). (НК 024:2019 - 35190 - Офтальмологічний мікроскоп) -1 од.
- ID: UA-2020-10-15-012614-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6729760
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ретиноскоп за ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне...×-
Ретиноскоп за ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33122000-1 - Офтальмологічне обладнання (НК 024:2019 32712 - Ретиноскоп з живленням від батареї), 1 одиниця
- ID: UA-2020-10-15-012411-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6729436
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -