-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-06-08-001113-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29459789
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-04-07-007194-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28847828
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-04-07-005667-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28846313
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-04-07-005330-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28845985
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Майно зв'язку спеціального призначення (ДК 021:2015 – 32420000- мережеве обладнання)- ID: UA-2025-06-13-008657-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25601074
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Оптичний модуль- ID: UA-2025-05-06-011801-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25214238
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2025-04-07-004684-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24932896
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Майно зв’язку спеціального призначення (ДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання)- ID: UA-2024-11-18-004341-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23286288
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2024-11-15-012569-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23275400
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2024-10-25-011176-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23030331
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Майно зв'язку спеціального призначення (32420000-3 - Мережеве обладнання)- ID: UA-2024-05-23-012206-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21645728
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Майно зв'язку спеціального призначення (32420000-3 - Мережеве обладнання)- ID: UA-2024-03-19-007055-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21058890
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційне обладнання- ID: UA-2023-11-28-016252-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19817159
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Майно для потреб зв'язку спеціального призначення- ID: UA-2023-06-17-000392-a
- Дата створення : 17.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18139726
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Засоби зв'язку спеціального призначення- ID: UA-2023-06-15-004940-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18113557
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області ЄДРПОУ: 34781305ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -