-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна парта- ID: UA-2026-09-03-014399-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287742
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-06-22-012877-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614498
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-06-22-012737-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614361
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-06-17-013705-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572168
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-06-16-014021-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557847
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-06-09-013715-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486193
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивні панелі- ID: UA-2025-10-24-012864-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26885837
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивні панелі в комплекті- ID: UA-2025-06-06-011271-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25537329
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -