-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивні панелі НУШ- ID: UA-2026-08-31-003331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236644
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ERGO 43WUS9200 та кріплення настінне Ge...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ERGO 43WUS9200 та кріплення настінне Gembird WM-55T-03)
- ID: UA-2025-11-25-013459-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27262645
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Інтерактивна сенсорна панель- ID: UA-2025-09-24-014799-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26546281
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ERGO 50 JUQ85, кріплення настінне GRUN...×-
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор ERGO 50 JUQ85, кріплення настінне GRUNHELM GH-T002, кабель HDMI to HDMI)
- ID: UA-2025-04-08-005181-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24947585
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальносередньої...×-
Мультимедійне обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальносередньої освіти «Нова Українська Школа»
- ID: UA-2024-11-19-015627-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23314280
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-10-18-010870-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22946887
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Satelit43U8200WS, кріплення ТВ поворотне 2E Lithrusdi 23-43. 2E2GEN234330TILT- ID: UA-2024-08-21-009948-a
- Дата створення : 21.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22375370
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка- ID: UA-2023-12-05-011536-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19906961
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультимедійне обладнання- ID: UA-2021-10-06-000929-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11851012
Відділ овіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради ЄДРПОУ: 43470230ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2021-03-04-000627-b
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8909287
Відділ овіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради ЄДРПОУ: 43470230ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2021-02-16-001990-c
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8640898
Відділ овіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради ЄДРПОУ: 43470230ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -