-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для мікроскопів- ID: UA-2026-05-11-012653-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29184895
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа УФ- ID: UA-2026-05-11-012380-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29184628
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для мікроскопів Axio Imаgег 2, Axio lmаgег Ali LSM 510 МЕТА- ID: UA-2025-06-16-012285-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25617622
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЛАМПИ- ID: UA-2021-11-19-010061-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12588979
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лампи світлодіодні енергозберігаючі- ID: UA-2021-08-24-000056-a
- Дата створення : 24.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11215415
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лампи світлодіодні енергозберігаючі- ID: UA-2020-03-11-000120-a
- Дата створення : 11.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4616678
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРА ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лампи світлодіодні- ID: UA-2019-08-01-000101-c
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3635287
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -