-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (HLF390S Автоматичний вими...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (HLF390S Автоматичний вимикач 3P, 10kA, С-100А, Hager; Автоматичний вимикач MCN316 3p 16A Hager; Автоматичний вимикач MCN110 1p 10A Hager)
- ID: UA-2026-08-07-011766-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029955
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Щит накладний ETI 12моду...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Щит накладний ETI 12модулів з білими дверцятами ECT 12PO (арт. 1101006); Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, C, 32A ETI (арт. 2145519); Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, C, 16A ETI (арт. 2141516); Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, В, 10A ETI (арт. 2111514); Автоматичний вимикач MCN125 1p 25A Hager; Автоматичний вимикач MCN116 1p 16A Hager; Розподільча коробка 100х100х50 IP54 UEA; Коробка набірна під штукатурку з шурупами 65х45 PLANK MB001(PLK5001500); Коробка установча набірна для г/к 65х45 мм MB002 PLANK PLK4002400 (175); Автоматичний вимикач MCN440А 4p 25A Hager; Диференціальний автомат. вимикач KZS2M C 16/030 2Р 16А тип ETI)
- ID: UA-2026-08-07-011692-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029881
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробка розпод. E.Next e....×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробка розпод. E.Next e.db.pro.100.100.50u; К-т акц"-10% при куп. "Коробка устан. д/бетон наб.O60*40 поліпр.650°С самоз.SMARTBOX OC60F- 10шт; Щит пластиковий Neomax на 8 авт. вбуд.; Автоматичний вимикач Schneider Electric RESI9 6kA 1P 32A C; Автоматичний вимикач Schneider Electric RESI9 6kA 1P 16A C; Автоматичний вимикач Schneider Electric RESI9 6kA 1P 6A C; Вимикач 2кл. ViKo Linnera, біл.)
- ID: UA-2026-07-10-011393-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790133
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Дверка VA24T метал.непроз...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Дверка VA24T метал.непрозора до щита VOLTA; Щит VA24CN розподільчий 24(28)мод.з/у без.дверки VOLTA; Автоматичний вимикач MCN332 3p 32A Hager; Автоматичний вимикач MCN325 3p 25A Hager; Автоматичний вимикач MCN316 3p 16A Hager)
- ID: UA-2026-07-10-011266-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29790009
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ETIM...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, C, 40A ETI (арт. 2145520))
- ID: UA-2026-05-27-014104-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362926
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ЩМПп пластиковий з монт....×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ЩМПп пластиковий з монт. пан. 700х500х250 сірі двері IP65 Mutlusan 60-41-08; ЩМПп пластиковий з монт. пан. 600х400х200 сірі двері IP65 Mutlusan 60-41-07; Щит накладний ETI 36 модулів з прозорими дверцятами ECT 36PТ; Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, C, 50A ETI (арт. 2145521); Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, C, 16A ETI (арт. 2145516); Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, C, 16A ETI (арт. 2141516); Коробка установча під штукатурку KP 68_КА ,74х43 мм.в тверді стіни КOPOS; Коробка розподільча 80х45 під г/к PlANK MB102 (PLK6002400) 100шт в пак.; VIDEX BINERA IP65 Вимикач накладний 1-кл. сірий (VF-BNW11-G); VIDEX BINERA IP65 Вимикач накладний 2-кл. сірий (VF-BNW12-G); Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, C, 10A ETI (арт. 2141514); Вимикач-роз"єднувач ВР-3231 100А розривний ENEXT (ВР32-31В31250); ЩМПп пластиковий з монт. пан. 500х400х240 сірі двері IP65 Mutlusan 60-41-06; Soft EV111V-W Вимикач 1кл. механізм білий; Soft EV112V-W Вимикач 2кл. механізм білий; Автоматичний вимикач NBS-TMS 100/3L 100A (36kA, (0.8-1)In/фікс) 3P (арт. 4673007); Щит накладний ETI 24модулів з прозорими дверцятами ECT 24PT; Штир заземлення різьбовий M16, 1,5м оцинк NE1215 ДКС; Наконечник для різьбового стрижня заземлення М16 NE1403L ДКС; Зєднувач хрестоподібний до заземлювача NG3115ZC ДКС; Зєднувач до заземлювача М16 NE1305 ДКС; Гвинт-заглушка до заземлювача, для забивання М16 NE1404L ДКС; Диференціальний автомат. вимикач KZS2M С 20/030 2P 20А 30мА ETI)
- ID: UA-2026-04-24-012874-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027906
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (23 найменування)- ID: UA-2026-04-07-014531-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28855136
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (розпред-коробка 100*100 V...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (розпред-коробка 100*100 VIKO; вимикач наружний ІР64 VIKO; щит внутрішній 18 модулів VIKO; автомат 16А 3-ф VIKO; автомат 16А VIKO; автомат 10А VIKO; щит розподільчий внут 56 модулів VIKO; автомат 40А 3-ф VIKO; автомат 25А 3-ф VIKO; шина грибінчата 3-фазна VIKO; шина нульова 18 отворів VIKO)
- ID: UA-2025-12-24-019614-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27755055
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (коробка установочна 68 ГК...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (коробка установочна 68 ГКЛ VIKO; коробка установочна VIKO; вимикач 1-ний VIKO; вимикач 2-ний VIKO; коробка під автомат 24мод вн VIKO; автомат 3р 32А VIKO; автомат 1р 16А VIKO; автомат 1р 10А VIKO; коробка набірна електрична; розпред коробка; коробка під автомати 12-м; підрозетник; вимикач 1-ний VIKO; автоматичний пускач; автомат 32а VIKO; автомат 16а VIKO; автомат 10а VIKO; вимикач 2-ний VIKO; вимикач 1-ний VIKO; щит розпредільний вбудований 24м VIKO; автомат 32А 3-ф VIKO; шина 3-ф грибінчата VIKO; шина нульова 15 отворів VIKO; кнопка (старт-стоп))
- ID: UA-2025-12-04-019409-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27408360
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (бокс під автомат Lezard 1...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (бокс під автомат Lezard 12 модулів, зовнішній (730-2000-012); автоматичний вимикач ETIMAT 6 3р С 50А ЕТІ; автоматичний вимикач ETIMAT 6 3р С 32А ЕТІ)
- ID: UA-2025-09-25-008080-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26555771
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикач 1 кл,10 А,RITA,Mu...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикач 1 кл,10 А,RITA,Mutlusan,білий (2220 401 0201); Вимикач 2 кл,10 А,RITA,Mutlusan,білий (2220 402 0201); Коробка д/уст. розеток/вимик., бетон/цегла, D68, h 45мм, "е", наборна, зелена; Коробка д/розвед. пров. РР-Premium, відк. уст., 100х100, h 50мм, IP55; Коробка для гіпсокартон,D 68мм, h.45мм,пласт.лапки; Коробка д/розвед. пров., бетон/цегла, прих.уст., з кришкою D80х50мм, РР,негорюча,Україна)
- ID: UA-2025-08-28-011437-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26274536
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач1 Р,...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач1 Р, 16A, тип С, EZ9; Автоматичний вимикач1 Р, 32A, тип С, EZ9; Автоматичний вимикач1 Р, 40A, тип С, EZ9; Автоматичний вимикач1 Р, 6A, тип С, EZ9; Коробка розподільча д/бетону D80 з кришкою OS80F; Коробка установочна під бетон; Бокс пластиковий навісний RH 18 мод 411060 (15шт); Вимикач 2-клавішний самозажAsfora; Бокс пластиковий (Короб) на 8 автоматів для прихованого монтажу, прозора кришка (63008); Вимикач 1-клавішний 10А, білий, Asfora)
- ID: UA-2025-08-28-004726-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26267890
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Стабілізатор напруги Елек...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Стабілізатор напруги Елекс Engineering Гібрид У 9-1-32 v2.0)
- ID: UA-2025-08-21-004695-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26201889
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лицьова панель подвійна...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лицьова панель подвійна для Hager Lumina RJ12/RJ45 (біла))
- ID: UA-2025-07-08-011281-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25827366
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ETIM...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, С, 40А ETI; Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, С, 16А ETI; Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, С, 6А ETI; Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, С, 10А ETI; ALSU Вимикач накладний одноклавішний Alsu; Автоматичний вимикач ETIMAT6 1р, С, 25А ETI; Автоматичний вимикач ETIMAT6 3р, С, 32А ETI; Перемикач на рейку SFT440 4р 40А трипозиційний Hager)
- ID: UA-2025-06-09-004856-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25543904
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону ЄДРПОУ: 07816153ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -