-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Силовий трансформатор напруги- ID: UA-2026-09-04-003069-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291838
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор- ID: UA-2026-07-14-006854-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809786
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор струму- ID: UA-2026-07-14-006038-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29808956
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатори- ID: UA-2026-07-13-008438-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29799625
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор струму- ID: UA-2025-08-01-001275-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26025517
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатори струму- ID: UA-2025-03-27-002560-a
- Дата створення : 27.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24841254
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 31170000-8 «Трансформатори» (Трансформатор силовий масляний)- ID: UA-2025-03-10-007267-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24659487
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатори- ID: UA-2024-11-14-016306-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23260976
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор напруги- ID: UA-2024-11-11-014530-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23207147
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори напруги- ID: UA-2024-05-21-008421-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21615265
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатори струму- ID: UA-2024-04-23-006552-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21376884
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатори струму, напруги та понижувальні- ID: UA-2023-05-31-002461-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17944528
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори струму, напруги та понижувальні- ID: UA-2023-04-06-009520-a
- Дата створення : 06.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17434939
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори струму, напруги та понижувальні- ID: UA-2023-03-30-007713-a
- Дата створення : 30.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17379178
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатор силовий масляний- ID: UA-2023-01-17-002269-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16613330
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -