-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Персональні комп’ютери в комплекті)- ID: UA-2021-11-12-009083-a
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12452294
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Веб-камера Full HD (1080p) USB- ID: UA-2021-10-21-007003-b
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12069534
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітор Samsung F24T450F (LF24T450FQIXCI)- ID: UA-2021-09-24-002017-a
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11703159
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Transcend JetFlash 700 Black 16GB (TS16GJF700), Genius КМ-160 USB Ukr (31330001419)- ID: UA-2021-09-23-002920-a
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11683807
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БФП Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа 725 (5252B034)- ID: UA-2021-09-21-003371-a
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11635537
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004)- ID: UA-2021-09-06-004583-b
- Дата створення : 06.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11388373
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Принтер багатофункціональний, монохромни...×-
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Принтер багатофункціональний, монохромний друк, A4, 8 000 стор/міс, 18 стор/хв.)
- ID: UA-2021-08-30-000300-b
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11285126
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Персональні комп’ютери в комплекті)- ID: UA-2021-08-17-004091-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11140013
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер в зборі (системний блок, монітор, клавіатура, мишка, ДБЖ)- ID: UA-2021-06-01-007370-b
- Дата створення : 01.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10132438
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -