-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-08-24-008920-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30175514
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Мережеве сховище з додатковим облад...×-
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Мережеве сховище з додатковим обладнанням)
- ID: UA-2026-08-19-012727-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136369
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Диск DVD-R 4.7GB 16X або еквівалент...×-
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Диск DVD-R 4.7GB 16X або еквівалент, Карта пам'яті Micro SD на 32 ГБ з адаптером або еквівалент, Карта пам'яті Micro SD на 64 ГБ з адаптером унікальним серійним номером або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-17-011954-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108841
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Монітор 34.1" Dell Pro P P3426W...×-
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Монітор 34.1" Dell Pro P P3426WEB (210-BVHQ) або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-12-011441-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30068516
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Карти пам’яті)- ID: UA-2026-08-12-010585-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30067671
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Карти пам’яті)- ID: UA-2026-08-07-010110-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028310
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (БФП Konica Minolta або еквівалент).- ID: UA-2026-08-05-011287-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004500
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 30230000-0– Комп’ютерне обладнання (Принтер для ретрансферного друку Top...×-
Код ДК 021:2015 – 30230000-0– Комп’ютерне обладнання (Принтер для ретрансферного друку Toppan CP500 з безконтактним енкодером).
- ID: UA-2026-08-04-002460-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29982942
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій Canon...×-
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G2416)
- ID: UA-2026-08-03-009803-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978261
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson або еквівал...×-
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson або еквівалент).
- ID: UA-2026-08-03-009678-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978163
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Монітори)- ID: UA-2026-07-29-010759-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945978
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Плотер Canon або еквівалент).- ID: UA-2026-07-29-010754-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945971
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій А4 ч/б...×-
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon iR1643i II з Wi-Fi з комплектом картриджів або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-24-009165-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908007
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Принтер для 3D друку).- ID: UA-2026-07-20-008331-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858391
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson EcoTank L80...×-
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403))
- ID: UA-2026-07-17-008258-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846302
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -