-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2020-12-21-002954-a
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7888794
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поративний комп'ютер учня (ноутбук) для учня інклюзивного класу- ID: UA-2020-12-14-004878-b
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7730489
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 - портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), Лот 2 - багатофункціональний пристрі...×-
Лот 1 - портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), Лот 2 - багатофункціональний пристрій, Лот 3 - портативний комп'ютер учня (ноутбук) для учня інклюзивного класу
- ID: UA-2020-10-22-001326-b
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6840019
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний...×-
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний пристрій) для початкових класів, портативний комп'ютер учня (ноутбук) для учня інклюзивного класу)
- ID: UA-2020-10-19-005958-b
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6776520
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний...×-
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний пристрій) для початкових класів, портативний комп'ютер учня (ноутбук) для учня інклюзивного класу)
- ID: UA-2020-09-23-001890-a
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6422151
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний...×-
Комп’ютерне обладнання (портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний пристрій) для початкових класів, портативний комп'ютер учня (ноутбук) для учня інклюзивного класу)
- ID: UA-2020-08-20-005766-c
- Дата створення : 20.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6007933
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект комп’ютерного обладнання, портативний комп'ютер вчителя (ноутбук) в комплект...- ID: UA-2020-07-28-008965-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5740264
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект комп’ютерного обладнання, портативний комп'ютер вчителя (ноутбук) в комплект...- ID: UA-2020-07-08-008112-c
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5524683
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2019-12-26-002167-b
- Дата створення : 26.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4260531
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маніпулятор миша A4Tech- ID: UA-2019-12-04-000422-c
- Дата створення : 04.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4109081
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура Frime Com- ID: UA-2019-12-04-000388-c
- Дата створення : 04.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4108901
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач інформації- ID: UA-2019-10-22-000883-c
- Дата створення : 22.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3917578
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету ф...×-
Багатофункціональний пристрій, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету фізики, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету хімії, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету біології, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету географії, обладнання та приладдя для оснащення навчального кабінету математики– 2 Лота
- ID: UA-2019-07-26-000558-a
- Дата створення : 26.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3621879
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш карта 16 Gb- ID: UA-2019-06-05-000377-c
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3440840
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових к...×-
Комплект комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів "Нової української школи"
- ID: UA-2019-05-28-000759-a
- Дата створення : 28.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3413539
Відділ освіти Деражнянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 39839155ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -