-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon А4 ч/б і-SENSYS MF3010 (бандл з 2-ма катриджами) за Д...×-
Багатофункціональний пристрій Canon А4 ч/б і-SENSYS MF3010 (бандл з 2-ма катриджами) за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2025-07-07-002556-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25806783
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015- 30230000-0 "Комп'ютерне обладнання" ( Жорсткий диск HDD 1...×-
Код ДК 021:2015- 30230000-0 "Комп'ютерне обладнання" ( Жорсткий диск HDD 1TB WD 7200 SATA III 128MB (WD 1005FBYZ) Gold - 1 шт.;Накопичувач 2.5" SSD 250GB Crucial MX500 ( CT250MX500SSD1) - 1 шт.; Блок живлення CHIEFTEC 500W (GPA-500S8) - 3 шт.;Мережевий фільтр Defender DFS 153 3.0m Black 5 розеток - 2 шт.; Мережевий фільтр Defender (994960) 5.0m Black 5 розеток - 1 шт.,Аккумуляторна батарея CSB 12B 7.2 Aч (GP1272F2(28W)) AGM - 7шт.)
- ID: UA-2024-07-22-007762-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22123833
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Накопичувач 2.5" SSD 128GB Patrio...×-
ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Накопичувач 2.5" SSD 128GB Patriot P220 (P220S128G25))
- ID: UA-2024-02-23-001855-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20835710
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Кабель USB (AM/AF) 1.8m Cablexpert CCP-USB2...×-
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Кабель USB (AM/AF) 1.8m Cablexpert CCP-USB2-AMAF-6; USB концентратор (Hub) TD4006 White USB2.0, 4 порти; Блок живлення GameMax GM-400W-PFC (400 Вт) 120мм; Маршрутизатор MIKROTIK RouterBOARD RB3011UiAS-RM (1.4 GHz/1Gb, 10x1G, 1xSFP, USB 3.0, touchscreen LCD) )
- ID: UA-2023-10-30-008624-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19455612
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (БФП Canon MF3010 (5252B004) + картриджі 2x...×-
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (БФП Canon MF3010 (5252B004) + картриджі 2xCRG725 (5252B034AA); 8GB DDR3 PC3-10600 (1333MHz) Goodram (GR1333D364L9/8G); 8GB SODIMM DDR4 PC4-21300 (2666MHz) GOODRAM (GR2666S464L19S/8G); Мишка A4-Tech OP-720 USB Black 2-x Click,1wheel; Накопичувач 2.5" SSD 256GB Patriot P210 (P210S256G25))
- ID: UA-2023-07-07-009662-a
- Дата створення : 07.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18349544
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання): Багатофункціон...×-
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання): Багатофункціональний пристрій (код ДК 021:2015-30232110-8 Лазерні принтери), монітор (код ДК 021:2015-30231310-3 Плоскопанельні дисплеї), блок живлення (код ДК 021:2015-30237280-5 Пристрої електроживлення), комплект дротовий (код ДК 021:2015-30237400-3 Пристрої введення даних), веб камера (код ДК 021:2015-30237240-3 Веб-камери), кулер для процесора (код ДК 021:2015-30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів), материнська плата (код ДК 021:2015-30237140-2 Материнські плати), оперативна пам’ять (код ДК 021:2015-30236100-3 Пристрої для розширення об’єму пам’яті), SSD (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), електронний USB-ключ (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), карта пам’яті (код ДК 021:2015-30233180-6 Флеш-накопичувачі)
- ID: UA-2021-04-05-006379-a
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9373858
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Комплект (клавіатура + миша))- ID: UA-2020-12-28-003375-c
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8021648
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб КЗІ "SecureToken-337K"...×-
код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб КЗІ "SecureToken-337K" з ліцензією на програмний продукт "Надійний засіб ЕЦП "CryptoLibV2"")
- ID: UA-2020-08-25-003293-a
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6032642
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-30230000-0 Комп'ютерне обладнання (БФП, блок живлення, монітор, флеш-...×-
код ДК 021:2015-30230000-0 Комп'ютерне обладнання (БФП, блок живлення, монітор, флеш-накопичувач, миша, оперативна пам'ять, SSD-накопичувач)
- ID: UA-2020-08-21-000807-a
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6010330
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2020-06-16-008343-c
- Дата створення : 16.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5294017
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (БФП, монітори, блоки живлення, карти...×-
код ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (БФП, монітори, блоки живлення, карти пам’яті, електронні USB-ключі Secure Token-337K, мишка)
- ID: UA-2020-04-16-006682-b
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4852821
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Принтери, монітори, блоки живлення,...×-
код ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Принтери, монітори, блоки живлення, карти пам’яті, токени, БФП)
- ID: UA-2020-03-23-001914-b
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4688227
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 — 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Принтер та БФП)- ID: UA-2019-10-09-002547-b
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3874032
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код Дк 021:2015 - 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та БФП)- ID: UA-2019-09-20-000421-b
- Дата створення : 20.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3805428
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (монітори, комплект (клавіатура+м...×-
код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (монітори, комплект (клавіатура+миша), SSD накопичувачі
- ID: UA-2019-06-21-001631-a
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3504612
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ» ЄДРПОУ: 35527334ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -