-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30230000-0)- ID: UA-2022-06-07-004728-a
- Дата створення : 07.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14708181
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешпам’ять (ДК 021:2015: 30230000-0 "Комп’ютерне обладнання")- ID: UA-2021-12-17-010341-b
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13249430
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор 21.5 "Philips 220v8L5/00", бездротовий Нано USB-адаптер TP-Link TL-WN725...×-
Монітор 21.5 "Philips 220v8L5/00", бездротовий Нано USB-адаптер TP-Link TL-WN725N (ДК 021:2015: 30230000-0 "Комп’ютерне обладнання")
- ID: UA-2021-12-13-005240-a
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13078839
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30230000-0)- ID: UA-2021-11-01-010392-a
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12239200
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютери в комплекті (ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання») (3 комплекта)- ID: UA-2021-10-19-012597-c
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12028382
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські матеріали- ID: UA-2021-07-21-002840-c
- Дата створення : 21.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10802636
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП лазерний CANON i-SENSYS MF112 (2219C008) A4 (код ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне об...×-
БФП лазерний CANON i-SENSYS MF112 (2219C008) A4 (код ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2021-05-28-010307-b
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10102381
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютери в комплекті (код ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання») (8 комплекті...×-
Комп’ютери в комплекті (код ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання») (8 комплектів)
- ID: UA-2021-05-13-010392-b
- Дата створення : 13.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9859998
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп`ютери в комплекті (код ДК 021:2015–30230000-0 “Комп`ютерне обладнання” (5 комплектів)...×-
Комп`ютери в комплекті (код ДК 021:2015–30230000-0 “Комп`ютерне обладнання” (5 комплектів))
- ID: UA-2020-12-02-002614-c
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7490004
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель комп.- ID: UA-2020-11-09-003941-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7105906
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бездротовий адаптер USB (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2020-11-05-004924-b
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7064183
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бездротовий адаптер USB (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2020-09-28-001905-c
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6481781
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патч-корд- ID: UA-2020-09-18-002712-b
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6357347
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання довгострокового користування (Комп’ютер в комплекті (9 комплектів) (Код ДК 021...×-
Обладнання довгострокового користування (Комп’ютер в комплекті (9 комплектів) (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2020-08-27-005476-c
- Дата створення : 27.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6073090
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2020-07-02-003599-a
- Дата створення : 02.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5453598
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області" ЄДРПОУ: 25572855ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -