-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (Пристрої та обладнання для побутови бездротової мережі у складі:...×-
Комп’ютерне обладнання (Пристрої та обладнання для побутови бездротової мережі у складі: мережевий комутатор-маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX20 AX1800 4xGE LAN 1xGE WAN USB 2.0 MU перехідник (Type-C 3.1 to HDMI 4K cm Atcom (13888),))
- ID: UA-2021-12-22-002151-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13351661
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (Персональний комп’ютер форм-фактора планшетний ПК (Lenovo Yoga Tab...×-
Комп’ютерне обладнання (Персональний комп’ютер форм-фактора планшетний ПК (Lenovo Yoga Tab 4/64 LTE Iron Grey (ZA530006UA)
- ID: UA-2021-12-22-002032-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13350990
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш USB- ID: UA-2021-11-05-001885-c
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12330839
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миша комп'ютерна- ID: UA-2021-06-16-001278-a
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10364912
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ електронний "Алмаз-1К"- ID: UA-2020-11-06-011720-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7089443
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
флешка, миша бездротова- ID: UA-2020-08-20-000999-b
- Дата створення : 20.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5997403
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2020-08-19-007522-a
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5987076
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальне обладнання для оснащення корекцій...×-
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальне обладнання для оснащення корекційно-розвивального комплексу (комплектація 1+5))
- ID: UA-2020-04-08-003626-b
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4784931
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -