-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання: клавіатура, миша, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнан...×-
Комп’ютерне обладнання: клавіатура, миша, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури, 30237410-6 Комп’ютерні миші
- ID: UA-2026-05-12-002375-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29189200
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання – багатофункціональний пристрій CANON MF3010 (бандл з 2-ма картриджами), код ДК...×-
Обладнання – багатофункціональний пристрій CANON MF3010 (бандл з 2-ма картриджами), код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2026-01-27-013451-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28077712
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання – багатофункціональний пристрій, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладна...×-
Обладнання – багатофункціональний пристрій, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2025-12-04-005679-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27394627
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30...×-
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2025-08-01-000223-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26024459
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30...×-
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2025-07-17-005858-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25904592
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30...×-
Комп’ютерне обладнання – 3D принтер, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2025-07-14-005842-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25870785
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання – 3D принтери, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 3...×-
Комп’ютерне обладнання – 3D принтери, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232100-5 Принтери та плотери
- ID: UA-2025-06-03-009846-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25493096
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання – принтери, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 3023...×-
Комп’ютерне обладнання – принтери, код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30232110-8 Лазерні принтери
- ID: UA-2025-02-03-010576-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24286201
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання: клавіатури, миші. Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнанн...×-
Комп’ютерне обладнання: клавіатури, миші. Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури, 30237410-6 Комп’ютерні миші
- ID: UA-2024-11-18-011576-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23293439
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до комп’ютерної техніки – USB флеш накопичувачі, код ДК 021:2015 302300...×-
Витратні матеріали до комп’ютерної техніки – USB флеш накопичувачі, код ДК 021:2015 30230000-0: Комп’ютерне обладнання, 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
- ID: UA-2024-10-07-005319-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22805910
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання – модулі пам’яті USB, код ДК 021:2015 30230000-0: Комп’ютерне облад...×-
Комп’ютерне обладнання – модулі пам’яті USB, код ДК 021:2015 30230000-0: Комп’ютерне обладнання, 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
- ID: UA-2024-01-30-000277-a
- Дата створення : 30.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20565750
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту невиробничого обладнання (деталі для поточного...×-
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту невиробничого обладнання (деталі для поточного ремонту комп’ютерного обладнання), код ДК 021:2015 30230000-0: Комп’ютерне обладнання, 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
- ID: UA-2023-11-24-002115-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19766029
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модулі пам’яті Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30233180-6 Флеш-накопич...×-
Модулі пам’яті Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30233180-6 Флеш-накопичувачі)
- ID: UA-2022-02-11-002354-b
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14081361
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувачі та модулі пам’яті Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (3023450...×-
Накопичувачі та модулі пам’яті Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої)
- ID: UA-2022-02-09-015539-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14049030
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колонка комп’ютерна з логотипом Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2021-10-01-000787-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11791427
Полтавська обласна рада ЄДРПОУ: 22530614ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -