-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плотер- ID: UA-2026-08-27-008123-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30214148
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняКваліфікація -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клавіатура в комплекті з мишею- ID: UA-2026-08-13-004499-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074421
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП- ID: UA-2026-08-10-007926-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30039207
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плотер- ID: UA-2026-08-06-000721-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30006900
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2026-07-24-007980-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29906829
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-06-29-009097-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679834
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам’яті, диски, блок живлення, оптичний привід- ID: UA-2026-06-02-004751-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29406107
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі HDD- ID: UA-2026-05-30-000091-a
- Дата створення : 30.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29387291
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор, принтер- ID: UA-2026-05-20-009351-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29285244
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптери та перехідники- ID: UA-2026-05-11-008170-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180409
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корти пам'яті- ID: UA-2026-05-11-007609-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29179849
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення, накопичувач, диски DVD- ID: UA-2026-05-11-006579-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29178823
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2026-05-11-004312-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29176562
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-05-07-011478-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29153786
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам’яті, диски, блок живлення, оптичний привід- ID: UA-2026-04-16-001636-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28930552
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -