-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon- ID: UA-2022-09-09-005564-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15296912
Звіздівський ліцей Головинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерний комплекс- ID: UA-2022-07-28-006308-a
- Дата створення : 28.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14992010
Звіздівський ліцей Головинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки та багатофункціональні пристрої- ID: UA-2021-11-24-009037-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12670047
Звіздівський ліцей Головинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ком'ютерне обладнання та матеріали- ID: UA-2018-07-18-000375-a
- Дата створення : 18.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2214106
Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Epson L486 with Wi-Fi (C11CF45403) + USB cable, та ламінатор Leitz iLAM Office Pro 175 (75...×-
Epson L486 with Wi-Fi (C11CF45403) + USB cable, та ламінатор Leitz iLAM Office Pro 175 (75180084)
- ID: UA-2018-06-20-000094-b
- Дата створення : 20.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2205424
Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів фізики, географії,...×-
«Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів фізики, географії, Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК))»
- ID: UA-2017-10-26-002210-c
- Дата створення : 26.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1381746
Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 13979853ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -