-
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій А-4 чорно-білий лазерний Canon i-SENSYS MF272dw + Wi-Fi (56...×-
Багатофункціональний пристрій А-4 чорно-білий лазерний Canon i-SENSYS MF272dw + Wi-Fi (5621C013) (або еквівалент), (ДК 021:2015, код – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання).
- ID: UA-2025-10-27-002756-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26893281
Департамент охорони здоров′я населення Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 02012674ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій)- ID: UA-2021-09-21-003657-c
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11629650
Департамент охорони здоров′я населення Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 02012674ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Носії ключової інформації - засіб КЗІ «SecureToken-337»- ID: UA-2016-02-09-000263-b
- Дата створення : 09.02.16
- Внутрішній номер закупівлі: 62987
Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради ЄДРПОУ: 02012674ДК 021:2015: 30234600-4 Флеш-пам’ятьЗавершена -