-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL- ID: UA-2025-12-24-017355-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27752800
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки, Комп'ютери настільні- ID: UA-2025-12-03-010771-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27377309
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбок ASUS- ID: UA-2025-11-26-009083-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27278314
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбок ASUS- ID: UA-2025-11-26-007150-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27276413
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук Asus Vivibook 16X1605ZA-MB521- ID: UA-2024-10-10-002653-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22846244
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук ACER- ID: UA-2023-09-07-012825-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18901531
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук- ID: UA-2023-05-05-008375-a
- Дата створення : 05.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17685172
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ноутбуки для НУШ, Багатофункціональний пристрій для друкування, сканування та копіювання- ID: UA-2021-10-04-008890-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11823097
ВІдділ освіти,молоді та спорту Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -