-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за Д...×-
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244132
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єд...×-
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243315
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4: «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Ноутбук; 30210000-4: «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-18-002936-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30112805
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Ноутбук; 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-13-003388-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30073324
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-22-007190-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29881099
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-30-001042-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29684242
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Моноблок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-30-000807-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29684001
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного з...×-
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-18-011203-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29257337
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
АРМ, 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закуп...×-
АРМ, 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-18-008693-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29254825
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшетний ПК; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єди...×-
Планшетний ПК; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-15-001917-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29233591
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшет; 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Планшет; 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-05-13-004261-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29206795
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-17-001035-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28944354
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Lenovo Idea Tab 8/128 Wi-fi Luna Grey + Pen (ZAFR0462UA); 30210000-4 "Машина...×-
Планшет Lenovo Idea Tab 8/128 Wi-fi Luna Grey + Pen (ZAFR0462UA); 30210000-4 "Машина для обробки даних (Апаратна частина)" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-12-18-014367-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27643609
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Lenovo Idea Tab 8/128 Wi-fi Luna Grey + Pen (ZAFR0462UA); 30210000-4 "Машина...×-
Планшет Lenovo Idea Tab 8/128 Wi-fi Luna Grey + Pen (ZAFR0462UA); 30210000-4 "Машина для обробки даних (Апаратна частина)" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-12-18-013802-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27643050
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного з...×-
Ноутбук; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-11-22-000065-a
- Дата створення : 22.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27227247
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -