-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер у складі (комплект клавіатура і миша, монітор)- ID: UA-2025-05-20-012639-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25358026
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер А4 Epson WorkForse DS-5300II- ID: UA-2021-07-26-000145-b
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10846201
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних, ПК(апаратна частина)- ID: UA-2020-03-20-000718-c
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4681127
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПК у складі : Системний блок (Pentium G5400 3.7GHz/H310/8G/SSD-128GB/HDD-1TB/450W/WIN 10 P...×-
ПК у складі : Системний блок (Pentium G5400 3.7GHz/H310/8G/SSD-128GB/HDD-1TB/450W/WIN 10 PRO UKR) /клавіатура/миша/монітор 21,5"
- ID: UA-2019-12-24-001083-c
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4254061
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних- ID: UA-2019-04-12-000549-b
- Дата створення : 12.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3235131
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних- ID: UA-2019-02-14-000742-a
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3009771
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2018-06-01-001040-a
- Дата створення : 01.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2034889
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машина для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2017-11-28-001059-a
- Дата створення : 28.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1376738
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних ПК- ID: UA-2017-09-05-000926-c
- Дата створення : 05.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1111748
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПК KVK Pro Edition- ID: UA-2017-09-05-000852-c
- Дата створення : 05.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1111673
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Asus X553MA- ID: UA-2017-03-28-000977-b
- Дата створення : 28.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 694142
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютери- ID: UA-2017-02-13-000434-b
- Дата створення : 13.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 569195
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп`ютери- ID: UA-2016-07-02-000001-c
- Дата створення : 04.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 140981
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп'ютери- ID: UA-2016-06-15-000188-b
- Дата створення : 04.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 130814
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп`ютери- ID: UA-2016-06-13-000471-c
- Дата створення : 04.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 129102
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -