-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісний папір- ID: UA-2023-08-04-002141-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18585994
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція» ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя (канцтовари та офісний папір)- ID: UA-2023-07-19-001851-a
- Дата створення : 19.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18439766
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція» ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісний папір та канцелярське приладдя- ID: UA-2021-10-28-003665-a
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12193252
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція» ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя- ID: UA-2020-10-28-003481-a
- Дата створення : 28.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6934721
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2019-10-24-002668-b
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3929613
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (офісне устаткування)- ID: UA-2019-05-16-002979-a
- Дата створення : 16.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3366184
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (фліпчарт)- ID: UA-2019-05-16-002413-a
- Дата створення : 16.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3364432
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (офісний папір)- ID: UA-2019-02-01-004082-b
- Дата створення : 01.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2949502
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари, папір А4)- ID: UA-2017-08-31-001071-a
- Дата створення : 31.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1199148
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір і картон оброблені; Оброблені папір і картон (Папір А4)- ID: UA-2016-12-06-000533-a
- Дата створення : 19.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 413433
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30197600-2 Оброблені папір і картонЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір і картон оброблені; Оброблені папір і картон (Папір А4)- ID: UA-2016-11-11-001117-a
- Дата створення : 11.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344534
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30197600-2 Оброблені папір і картонТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір і картон оброблені; Оброблені папір і картон (Папір А4)- ID: UA-2016-10-25-000610-b
- Дата створення : 25.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 305073
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30197600-2 Оброблені папір і картонТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з вулканізованої гуми інші, гума тверда у всіх формах і вироби з неї- ID: UA-2016-10-21-000618-b
- Дата створення : 21.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 276982
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30192000-1 Офісне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30192130-1 Ручки для писання та олівці- ID: UA-2016-10-21-000504-b
- Дата створення : 21.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 276858
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30192130-1 ОлівціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір і картон оброблені; Оброблені папір і картон (Папір А4)- ID: UA-2016-09-15-000912-c
- Дата створення : 15.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 221697
Національна телекомпанія України в особі філії Національної телекомпанії України "Житомирська регіональна дирекція" ЄДРПОУ: 40020187ДК 021:2015: 30197600-2 Оброблені папір і картонЗавершена -