-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання добрив ДК 021:2015 24440000-0 Добрива різні (Мікродобриво Оракул Колофермин бору...×-
Придбання добрив ДК 021:2015 24440000-0 Добрива різні (Мікродобриво Оракул Колофермин бору 10л ДОЛИНА)
- ID: UA-2026-07-16-005682-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832779
Маринівський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання добрив ДК 021:2015 24440000-0 Добрива різні (авіцена 5л)- ID: UA-2025-11-19-002586-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27176270
Маринівський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання добрив ДК 021:2015 24440000-0 Добрива різні- ID: UA-2023-07-18-003618-a
- Дата створення : 18.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18429084
Маринівський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання мінеральних добрив: органо - мінеральні добрива ДК 021:2015 24440000-4 Добрива р...×-
Придбання мінеральних добрив: органо - мінеральні добрива ДК 021:2015 24440000-4 Добрива різні
- ID: UA-2023-03-28-006736-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17355681
Маринівський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання добрив різних (сульфоамофос)- ID: UA-2021-04-02-000739-b
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9339726
Маринівський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нітроамофоска Марки NPK 15:15:15 БІГ-БЕГИ- ID: UA-2020-02-20-001321-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4526951
МАРИНІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра (нітрат амонію) біг-бег 1000 кг- ID: UA-2020-02-20-002125-a
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4526930
МАРИНІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбамід- ID: UA-2020-02-20-001317-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4526911
МАРИНІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02546163ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -