-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 "Швидкозшивачі та супутнє приладдя" (Папка пластикова Хм...×-
ДК 021:2015:22850000-3 "Швидкозшивачі та супутнє приладдя" (Папка пластикова Хмельницька область)
- ID: UA-2026-07-27-002034-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29912716
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 "Швидкозшивачі та супутнє приладдя" (Папка картонна "...×-
ДК 021:2015:22850000-3 "Швидкозшивачі та супутнє приладдя" (Папка картонна "Справа" Волинська область)
- ID: UA-2026-07-21-006859-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868440
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя (папки-швидкозшивачі)(Одеська область)- ID: UA-2026-07-20-008136-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858179
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Ха...×-
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Харківська область)
- ID: UA-2026-07-14-003721-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29806663
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Ха...×-
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Харківська область)
- ID: UA-2026-07-14-003179-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29806110
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Ха...×-
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Харківська область)
- ID: UA-2026-07-14-002284-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29805218
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-06-26-011655-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669232
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Ха...×-
ДК 021:2015:22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (ДК 021:2015:22852000-7 Теки) (Харківська область)
- ID: UA-2026-06-22-003127-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29604811
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя (Черкаська область).- ID: UA-2026-06-15-004765-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29534965
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя Папка " Справа"...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя Папка " Справа"( Тернопільська область)
- ID: UA-2026-06-05-001491-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29446349
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папки-швидкозшивачі (Одеська область)- ID: UA-2026-05-22-010517-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29315284
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (Кіровоградська область)- ID: UA-2026-05-13-004597-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29207132
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папки-швидкозшивачі (Одеська область)- ID: UA-2026-05-11-013187-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185425
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки-швидкозшивачі (Закарпатська область)- ID: UA-2026-05-04-012609-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29110119
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя (Сумська область)- ID: UA-2026-05-04-011274-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29108801
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -