-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000783-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289577
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-06-26-000614-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29658220
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-06-19-011642-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29598977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-05-21-010166-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29301027
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-05-14-001620-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29218219
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-05-12-003122-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29189958
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-04-30-009132-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29081724
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-03-02-009878-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28468893
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бланки в асортименті, ДК 021:2015 код 22820000 - 4 Бланки.- ID: UA-2025-04-11-007166-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24994376
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бланки в асортименті, ДК 021:2015 код 22820000 - 4 Бланки.- ID: UA-2025-04-10-013165-a
- Дата створення : 10.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24985493
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бланки, ДК 021:2015 код 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2024-06-27-004510-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21944253
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бланки, ДК 021:2015 код 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2024-02-16-007691-a
- Дата створення : 16.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20770899
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки різні- ID: UA-2023-05-25-003100-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17889617
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки різні- ID: UA-2023-05-25-002959-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17889479
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки різні- ID: UA-2023-02-01-010102-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16814053
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -