-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби (Проколювач (міні-спайк))- ID: UA-2026-08-03-010874-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979317
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗОЛОЧІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗОЛОЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01996272ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубочки до мундштуків- ID: UA-2024-04-09-003799-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21243464
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби(штативи,кювети)- ID: UA-2024-02-27-012236-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20872886
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот №1: Пробірка К3ЕДТА Kima µ test об'єм 250 мкл стерильна; Наконечник 200 μl (мкл...×-
Лот №1: Пробірка К3ЕДТА Kima µ test об'єм 250 мкл стерильна; Наконечник 200 μl (мкл);Лот№2: Комплект для забору та транспортування біологічних зразків1.Пробірка пластикова 4 мл з транспортним середовищем VLM, 1 мл; 2.Пластиковий аплікатор для забору біологічного зразку (2 аплікатори у комплекті)
- ID: UA-2023-01-30-016513-a
- Дата створення : 30.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16784489
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2022-10-20-012290-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15636343
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект для забору та транспортування біологічних зразків (COVID-19)- ID: UA-2022-01-24-003207-a
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13743546
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для забору та транспортування біологічних зразків- ID: UA-2022-01-21-015423-b
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13713973
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для забору та транспортування біологічних зразків- ID: UA-2022-01-21-003184-a
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13713724
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лабораторний посуд- ID: UA-2021-03-18-007208-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9127160
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ємність для сечі, пробірки- ID: UA-2021-03-12-002154-a
- Дата створення : 12.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9029255
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -