-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поїлка чашкова чавунна з нерж.сталі для худоби (корів, телят, коней, ВРХ)- ID: UA-2026-06-25-010785-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654647
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматична поїлка для телят, коней і ВРХ Suevia 130- ID: UA-2025-03-24-001265-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24797040
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Решето для дробарки 30кВт з ПП, д=5мм б3мм- ID: UA-2024-11-13-013480-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23240356
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Краплеутримувач на ніжці;Муфта з хомутом аля труб22;Профіль алюм 3м;- ID: UA-2024-08-19-003152-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22344401
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик Model-4 OTBA S/C- ID: UA-2024-03-25-002844-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21108498
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матриця 406/120х3,2х60/60; План-шайба до гранулятора ДГ-1; Підшипник (Японія) № 2007944; П...×-
Матриця 406/120х3,2х60/60; План-шайба до гранулятора ДГ-1; Підшипник (Японія) № 2007944; Підшипник (Японія) № 7615; Підшипник (Японія) № 7520; Підшипник (Японія) № 220 (код ДК 021:2015: 16630000-0: Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2023-11-16-005765-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19657841
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матриця 406/120х3,2х60/60; План-шайба до гранулятора ДГ-1; Підшипник (Японія) № 2007944; П...×-
Матриця 406/120х3,2х60/60; План-шайба до гранулятора ДГ-1; Підшипник (Японія) № 2007944; Підшипник (Японія) № 7615; Підшипник (Японія) № 7520; Підшипник (Японія) № 220 (код ДК 021:2015: 16630000-0: Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2023-10-12-000912-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19255741
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшайба ДГ-1;Хомут матриці;Хомут конуса;Конус;Вісь центральна;Плита передня;Плита задня- ID: UA-2023-01-19-000513-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16642834
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування...×-
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2022-12-15-001931-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16270798
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування...×-
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2022-11-21-007643-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15936160
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матриця з нержавіючої сталі 406/120х3,2х60/60 (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для пр...×-
Матриця з нержавіючої сталі 406/120х3,2х60/60 (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2022-11-21-006925-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15935445
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування...×-
Дробарка молоткова ДМ-004-ПП, 30кВт (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2022-10-11-004058-a
- Дата створення : 11.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15545851
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матриця з нержавіючої сталі 406/120х3,2х60/60 (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для п...×-
Матриця з нержавіючої сталі 406/120х3,2х60/60 (ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2022-10-10-003701-a
- Дата створення : 10.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15539253
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обечайка 180/120Н- ID: UA-2021-11-23-000409-c
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12628248
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кормозмішувач «Demi-mix 6» (код за ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування к...×-
Кормозмішувач «Demi-mix 6» (код за ДК 021:2015: 16630000-0 — Обладнання для приготування кормів для тварин)
- ID: UA-2021-11-10-000303-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12390647
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -