-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2025-01-22-010623-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24131404
КУ Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2025-01-22-009276-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24130047
КУ Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2024-01-21-000102-a
- Дата створення : 21.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20459467
КУ Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хлібопродукти- ID: UA-2023-12-15-020781-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20098633
КУ Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2023-09-15-007644-a
- Дата створення : 15.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18985289
КУ Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб житній, хліб пшеничний, хліб цільнозерновий, батон- ID: UA-2022-03-07-000162-b
- Дата створення : 07.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14332412
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондите...×-
Код згідно ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житній, хліб пшеничний, хліб цільнозерновий, батон )
- ID: UA-2022-02-23-002573-c
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14281775
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній.- ID: UA-2021-12-24-006442-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13427646
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2021-03-01-011052-a
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8854514
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2021-02-25-007607-a
- Дата створення : 25.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8811039
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виро...×-
ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (код 15811200-7 Хліб житньо-пшеничний 0,75кг., хліб пшеничний 0,6кг.; код 15811200-8 Батон 0,45кг.; код 15812120-0 рулет з повидлом 0,3кг., рулет з маком 0,3кг., пиріжки в асортименті)
- ID: UA-2020-12-28-004837-a
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8039695
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2020-02-06-000378-c
- Дата створення : 06.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4444674
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2019-02-08-001681-b
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2983069
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15811100-7 ХлібЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб та хлібобулочні вироби- ID: UA-2018-01-24-000534-b
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1598010
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15811000-6 ХлібопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рогалик з маком0,3 рогалик з повидлом0,3 булка "Сімка" 0,35, булочка з родзинкам...×-
Рогалик з маком0,3 рогалик з повидлом0,3 булка "Сімка" 0,35, булочка з родзинками 0,1, плюшка з маком 0,1, батон Галицький, Хліб житньо-пшеничний овальний подовий
- ID: UA-2017-01-16-001193-a
- Дата створення : 17.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 484078
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21119544ДК 021:2015: 15812000-3 Хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -