-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 769...×-
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №4 (дрібний), ДСТУ 7699; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший, ГОСТ 6292; Крупа ячна №1
- ID: UA-2026-02-10-006325-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28247216
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 4...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №4 (дрібний), ДСТУ 7699; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий, шліфований, сорт перший, ГОСТ 6292; Крупа ячна №1)
- ID: UA-2025-06-23-006327-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25681797
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа вівсяна, плющена, ґатунок перш...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа вівсяна, плющена, ґатунок перший, ДСТУ 7698, 1 кг; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697, 1 кг; Крупа ячна №1, 1 кг).
- ID: UA-2025-02-24-006214-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24518762
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 4...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004, 1 кг; Крупа пшоняна, шліфована, сорт вищий, 1 кг; Рис довгозернистий, шліфований, сорт перший, ГОСТ 6292, 1 кг )
- ID: UA-2025-02-03-008530-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24284148
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 156...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 15614200-7 рис)
- ID: UA-2024-10-11-005934-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22863898
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15610000-7 крупа гречана)- ID: UA-2024-09-11-011116-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22557676
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний кардіологічний центр" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 156...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 15613380-5 крупа вівсяна, 15610000-7 крупа гречана, 15610000-7 крупа перлова, 15610000-7 крупа пшенична, 15610000-7 пшоно, 15610000-7 крупа ячнева, 15614200-7 рис)
- ID: UA-2024-01-25-007860-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20521529
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15610000-7 Продукція борошномельно-к...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15610000-7 пшоно, 15610000-7 крупа ячнева, 15613000-8 крупа пшенична, 15613000-8 крупа перлова, 15613380-5 крупа вівсяна,15613000-8 крупа гречана )
- ID: UA-2023-11-10-007684-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19590754
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15613000-8 крупа гре...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15614200-7 рис, 15613000-8 крупа гречана, 15613000-8 крупа пшенична, 15613000-8 крупа ячнева, 15613000-8 крупа перлова, 15613380-5 крупа вівсяна, 15613000-8 пшоно, 15612100-2 борошно пшеничне в/г)
- ID: UA-2023-06-27-006047-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18249120
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15610000-7 крупа гречана, 15610000-...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15610000-7 крупа гречана, 15610000-7 пшоно, 15610000-7 крупа ячнева)
- ID: UA-2023-05-26-006958-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17907674
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 156...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (15612100-2 борошно пшеничне в/г, 15613380-5 крупа вівсяна, 15610000-7 крупа гречана, 15610000-7 крупа перлова, 15610000-7 крупа пшенична, 15610000-7 пшоно, 15610000-7 крупа ячнева, 15614200-7 рис)
- ID: UA-2023-01-18-015109-a
- Дата створення : 18.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16641528
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, крупа вівсяна, кру...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, крупа вівсяна, крупа гречана, крупа перлова, крупа пшенична, пшоно, крупа ячнева, рис)
- ID: UA-2022-11-07-013946-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15792491
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (код ДК 021: 2015: 15614200-7 рис, к...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (код ДК 021: 2015: 15614200-7 рис, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа гречана, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа пшенична, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа ячнева, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа перлова, код ДК 021: 2015: 15613380-5 крупа вівсяна, код ДК 021: 2015: 15613000-8 пшоно, код ДК 021: 2015: 15612100-2 борошно пшеничне в/г)
- ID: UA-2022-01-26-004219-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13779236
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (код ДК 021: 2015: 15614200-7 рис, ко...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (код ДК 021: 2015: 15614200-7 рис, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа гречана, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа пшенична, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа ячнева, код ДК 021: 2015: 15613000-8 крупа перлова, код ДК 021: 2015: 15613380-5 крупа вівсяна, код ДК 021: 2015: 15613000-8 пшоно, код ДК 021: 2015: 15612100-2 борошно пшеничне в/г)
- ID: UA-2021-01-11-000251-b
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8110443
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне, крупа вівсяна, кру...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне, крупа вівсяна, крупа гречана ядриця, крупа перлова, крупа пшенична, крупа пшоно, крупа рис, крупа ячнева)
- ID: UA-2020-07-28-001718-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5729528
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" ЄДРПОУ: 02003570ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -