-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (5 кг) (для 1-11 класів)- ID: UA-2026-08-31-008747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242040
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, без добавок (для 1-11 класів)- ID: UA-2026-08-31-007941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241241
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, без добавок (1-4 класи)- ID: UA-2026-01-19-013193-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27959295
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, без добавок- ID: UA-2026-01-19-012460-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27958548
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (5 кг) (1-4 класи)- ID: UA-2026-01-19-003274-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27949469
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (5кг)- ID: UA-2026-01-08-005429-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27861293
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (250г)- ID: UA-2026-01-08-005255-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27861123
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%- ID: UA-2026-01-08-002616-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27858523
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СИР ВАГОВИЙ КИСЛОМОЛОЧНИЙ 9% 5КГ ТМ РУДЬ- ID: UA-2025-12-02-019379-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27365077
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир твердий 45% для населення та дітей від 3-х років ТМ Клуб сиру- ID: UA-2025-11-26-018947-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27288182
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (5 кг)- ID: UA-2025-01-14-001073-a
- Дата створення : 14.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24006713
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% (250 г)- ID: UA-2025-01-13-012586-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24003815
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2025-01-10-010048-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23988477
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир твердий 45%- ID: UA-2023-12-19-013715-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20141433
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2023-12-19-013241-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20140823
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -