-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищо...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищого ґатунку) для потреб дитячих дошкільних закладів.
- ID: UA-2021-03-03-009897-c
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8898489
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищо...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищого ґатунку) для потреб дитячих дошкільних закладів.
- ID: UA-2021-02-24-010329-b
- Дата створення : 24.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8786419
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищо...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована вищого ґатунку) для потреб дитячих дошкільних закладів
- ID: UA-2021-02-12-007294-c
- Дата створення : 12.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8595770
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15130000-8 М’ясопродукти (сосиски вищого гатунку) для потреб загальноосвітн...×-
ДК 021:2015 – 15130000-8 М’ясопродукти (сосиски вищого гатунку) для потреб загальноосвітніх шкіл
- ID: UA-2020-10-07-011383-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6618429
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 –15130000-8 М’ясопродукти (сосиски вищого гатунку) для потреб загальноосвітні...×-
ДК 021:2015 –15130000-8 М’ясопродукти (сосиски вищого гатунку) для потреб загальноосвітніх шкіл
- ID: UA-2020-08-28-002354-b
- Дата створення : 28.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6084202
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,5...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,525 ж/б банка) на лютий - грудень 2019 року.
- ID: UA-2019-02-18-001149-b
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3199293
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,5...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,525 ж/б банка) на липень - грудень 2018 року.
- ID: UA-2018-06-11-000914-a
- Дата створення : 11.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2180198
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,5...×-
ДК 021: 2015 - 15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована (0,520 ж/б банка) на березень - червень 2018 року.
- ID: UA-2018-02-16-000188-c
- Дата створення : 16.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1804866
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована, (0,520 ж/б банка).- ID: UA-2017-12-18-001846-b
- Дата створення : 18.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1603450
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15130000-8 М`ясопродукти (Сосиски вищого ґатунку, яловичина тушкована, ж/б (0,520 кг).- ID: UA-2017-05-22-001369-b
- Дата створення : 22.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 945752
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М`ясопродукти- ID: UA-2017-02-09-001533-c
- Дата створення : 09.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 559242
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сосиски молочні вищого гатунку- ID: UA-2016-10-25-001104-a
- Дата створення : 25.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 280771
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15131120-2 Ковбасні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Яловичина тушкована ж/б (0,525 кг)- ID: UA-2016-10-10-000958-b
- Дата створення : 10.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 261332
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15131600-1 Вироби з яловичини і телятиниЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Яловичина тушкована ж/б (0,525 кг) ДСТУ 4450:2005- ID: UA-2016-04-28-000259-b
- Дата створення : 28.04.16
- Внутрішній номер закупівлі: 102492
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15131600-1 Вироби з яловичини і телятиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Яловичина тушкована- ID: UA-2016-01-29-000225-b
- Дата створення : 29.01.16
- Внутрішній номер закупівлі: 59054
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15131600-1 Вироби з яловичини і телятиниЗавершена -