-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки свинна, охоло...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590, вакуумне пакування
- ID: UA-2026-01-23-008534-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28031392
Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки свинна, охоло...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590, вакуумне пакування
- ID: UA-2026-01-23-005021-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28027895
Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143- ID: UA-2025-12-16-002066-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27578786
Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143- ID: UA-2025-12-08-006464-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27439916
Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143- ID: UA-2025-01-08-005127-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23963215
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2024-11-12-004984-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23214421
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143, 1 кг- ID: UA-2024-03-18-005702-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21044213
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Філе куряче (М'ясо)- ID: UA-2023-12-22-005575-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20206782
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (філе куряче)- ID: UA-2023-12-18-008715-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20112804
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче, м'якуш свинини (М'ясо)- ID: UA-2023-11-20-015634-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19704387
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче (М'ясо)- ID: UA-2023-10-19-011878-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19346308
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (м'якуш свинини)- ID: UA-2023-09-06-014580-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18887850
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче охолоджене (м'ясо)- ID: UA-2023-08-30-010535-a
- Дата створення : 30.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18821628
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (М’якуш свинини охолоджена)- ID: UA-2023-04-27-001500-a
- Дата створення : 27.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17597370
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (М’якуш свинини охолоджена)- ID: UA-2023-04-05-004524-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17417815
ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"" ЄДРПОУ: 02547582ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -