-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Печінка яловича, охолоджена; М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе к...×-
Печінка яловича, охолоджена; М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2026-08-31-012444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245716
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена,...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе індички, охолоджене, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Печінка яловича, охолоджена (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2026-02-06-000705-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28208341
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589- ID: UA-2025-12-17-013960-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27616958
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша кате...×-
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе індички, охолоджене, ДСТУ 3143 (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2025-12-17-013726-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27616730
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша кате...×-
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе індички, охолоджене, ДСТУ 3143 (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2025-12-16-017439-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27594076
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша кате...×-
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2025-08-01-003010-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26027261
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Печінка яловича, охолоджена; Філе к...×-
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Печінка яловича, охолоджена; Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе індички, охолоджене, ДСТУ 3143
- ID: UA-2025-02-28-009956-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24580667
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2024-10-09-014845-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22843476
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15110000-2 М’ясо- ID: UA-2024-02-27-012064-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20872719
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15110000-2 М’ясо- ID: UA-2023-02-06-010371-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16870486
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-07-06-000535-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14850937
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-06-09-005709-a
- Дата створення : 09.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14724478
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-03-28-003663-b
- Дата створення : 28.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14426755
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2022-03-21-003213-a
- Дата створення : 21.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14393491
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (телятина (філе, вирізка-охолоджена), печінка теляча (охолоджена), м'ясо с...×-
М'ясо (телятина (філе, вирізка-охолоджена), печінка теляча (охолоджена), м'ясо свійської птиці ( філе куряче, курячі стегенцята)
- ID: UA-2021-03-16-010911-c
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9078739
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -