-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи трансмісійні- ID: UA-2026-08-31-010279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243547
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 16:11)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива моторна- ID: UA-2026-08-06-006454-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012571
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива гідравлічна та олива для ланцюгових пил- ID: UA-2026-07-08-009680-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29764407
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива моторна SHELL- ID: UA-2026-07-06-001490-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29733651
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива трансмісійна- ID: UA-2026-01-13-010745-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27895969
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мастило Alpine тубус 0,4 кг- ID: UA-2025-11-20-006319-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27198069
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи для пильних ланцюгів- ID: UA-2025-10-06-009602-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26653567
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива трансмісійна та водний розчин карбаміду- ID: UA-2025-10-06-007452-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26651436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива моторна- ID: UA-2025-10-06-000795-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26644784
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива моторна- ID: UA-2025-03-19-007758-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24759868
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моторна олива- ID: UA-2025-03-06-013444-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24639928
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива та мастило- ID: UA-2025-02-07-010499-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24356751
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олива трансмісійна- ID: UA-2025-01-29-011210-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24233632
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи гідравлічні; Мастила Літол-24, ДСТУ ГОСТ 21150:2019, NLGI 3; Мастила; Гальмівні ріди...×-
Оливи гідравлічні; Мастила Літол-24, ДСТУ ГОСТ 21150:2019, NLGI 3; Мастила; Гальмівні рідини; Оливи трансмісійні; Оливи для пильних ланцюгів
- ID: UA-2024-10-08-007418-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22821690
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива для двотактних бензинових двигунів- ID: UA-2024-06-04-007167-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21736485
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -