-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-02-000122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259040
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-25-003780-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181184
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-07-14-005832-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29808765
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-06-10-004874-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29492228
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-02-23-004686-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28389915
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-11-11-010688-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27077932
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-10-22-012631-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26852688
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2025-06-24-008700-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25697927
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-03-19-010058-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24762196
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-03-06-008744-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24635179
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-03-04-009057-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24604745
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-03-04-007321-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24602956
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2024-12-10-012462-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23604613
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2024-12-02-002961-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23469423
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2024-08-15-000417-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22318509
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -