-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо- ID: UA-2024-06-06-006484-a
- Дата створення : 06.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21761019
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо- ID: UA-2024-05-30-010510-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21707859
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-08-24-008838-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18771622
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-07-26-004638-a
- Дата створення : 26.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18505749
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-06-07-005814-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18018533
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-05-04-009480-a
- Дата створення : 04.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17670886
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-04-11-008105-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17469705
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2023-03-14-003239-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17227235
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2022-10-18-007765-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15607530
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)- ID: UA-2021-12-13-010304-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13076059
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2021-12-02-002249-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12820457
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)- ID: UA-2021-12-01-010705-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12806616
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95, Бензин А-92, дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)- ID: UA-2021-12-01-002438-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12792368
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо (в скретч-картках/талонах)- ID: UA-2021-11-17-014537-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12542535
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо (в талонах)- ID: UA-2021-11-17-010229-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12534751
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -