-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне пальне, згідно коду за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2023-12-11-009527-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19994170
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
дизельне паливо (талони або скретч-картки), автомобільний бензин А-95 (талони або скретч-к...×-
дизельне паливо (талони або скретч-картки), автомобільний бензин А-95 (талони або скретч-картки)
- ID: UA-2022-11-24-000211-a
- Дата створення : 24.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15975592
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-к...×-
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2021-08-03-007017-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10951043
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-к...×-
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2021-08-03-002275-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10944325
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-к...×-
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2021-07-16-002515-b
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10746026
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-к...×-
Автомобільний бензин А-92 (талони або скретч-картки), дизельне паливо (талони або скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2021-07-07-008022-c
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10624111
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)- ID: UA-2021-02-05-003429-a
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8462091
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -