-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2022-12-07-006453-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16134537
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2022-12-07-004280-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16132348
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2022-11-25-010434-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15995899
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2022-11-23-006153-a
- Дата створення : 23.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15968500
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -