-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241560
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241483
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка нафтопродуктів (код за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-11-20-001665-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27193446
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-11-04-012961-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26995514
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-10-10-009223-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26715575
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-03-28-006400-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24856288
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2024-06-19-001276-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21870215
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-08-29-007414-a
- Дата створення : 29.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18805844
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-06-07-005929-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18018643
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-03-24-007700-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17333126
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-03-13-003070-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17214571
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2022-12-15-011580-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16280432
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2022-11-10-005385-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15827575
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2022-11-04-009049-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15773764
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні картки (Код ДК:021:2015 Нафта і дистиляти 09130000-9)- ID: UA-2022-04-19-000668-b
- Дата створення : 19.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14524848
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -