-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин)- ID: UA-2026-09-04-005558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294310
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-06-30-010170-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693331
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (дизельне паливо)- ID: UA-2026-04-06-013692-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28840061
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин)- ID: UA-2025-10-15-007342-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26762088
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5 (талон 10,20 літрів) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти...×-
Дизельне паливо Євро-5 (талон 10,20 літрів) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )
- ID: UA-2025-02-10-003543-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24366724
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5 (талон 10,20 літрів) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти...×-
Дизельне паливо Євро-5 (талон 10,20 літрів) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )
- ID: UA-2025-02-10-000246-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24363448
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2024-10-23-014703-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22999156
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2024-05-21-011700-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21618506
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л- ID: UA-2024-01-24-016560-a
- Дата створення : 24.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20512313
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (09134200-9) (код за ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-10-13-014322-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19285218
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л- ID: UA-2023-07-19-009547-a
- Дата створення : 19.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18447483
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо Євро-5 (талон) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )- ID: UA-2023-04-25-003387-a
- Дата створення : 25.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17573561
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо Євро-5 (талон) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )- ID: UA-2023-03-07-010780-a
- Дата створення : 07.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17177714
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95 за ( код ДК:021-2015 09130000-9 – Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-02-09-009195-a
- Дата створення : 09.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16921028
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95 за ( код ДК:021-2015 09130000-9 – Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-02-01-005604-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16809577
Боратинський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -