-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне паливо- ID: UA-2026-04-30-007935-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29080538
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне паливо- ID: UA-2026-04-30-007822-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29080419
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А95, дизельне паливо- ID: UA-2026-04-15-003515-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28918555
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2026-02-03-011749-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28169004
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2025-02-11-005991-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24386208
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2024-02-07-006801-a
- Дата створення : 07.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20667928
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)- ID: UA-2023-03-20-003140-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17277983
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)- ID: UA-2023-03-16-008168-a
- Дата створення : 16.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17257954
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)- ID: UA-2023-02-21-009244-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17045823
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)- ID: UA-2023-01-25-004227-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16717059
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) згідно постани Кабінету Міністрів України від...×-
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) згідно постани Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
- ID: UA-2022-11-14-007337-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15861141
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) згідно Постанови КМУ від 28.02.2022 р. №169 «Д...×-
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) згідно Постанови КМУ від 28.02.2022 р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами)
- ID: UA-2022-10-05-009216-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15507408
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-09-20-003789-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15375886
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Нафта і дистиляти ( бензин А-95, дизпаливо)- ID: UA-2022-07-07-001744-a
- Дата створення : 07.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14860366
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти ( бензин А-95)- ID: UA-2022-06-22-003117-a
- Дата створення : 22.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14784155
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької" ЄДРПОУ: 02224614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -