-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2026-03-30-004499-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28763158
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-03-17-004500-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28626234
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-12-19-010133-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27666101
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-12-02-007991-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27353724
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-10-27-013141-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26903665
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-10-21-012767-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26834733
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-14-002641-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26740791
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-03-006159-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26636301
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-03-004874-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26635012
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2024-12-10-017256-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23609092
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2024-11-27-005901-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23418423
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2024-10-16-006131-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22909578
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2024-09-10-009679-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22541658
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-12-12-003400-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20011109
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-11-14-007338-a
- Дата створення : 14.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19623892
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -