-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети торфові, вугілля кам’яне (ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо)- ID: UA-2026-05-01-005350-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089887
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети торфові (ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо)- ID: UA-2026-04-24-010469-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29025517
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикет торф’яний, вугілля кам’яне (ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо)- ID: UA-2025-05-21-003966-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25363947
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикет торф’яний, вугілля кам’яне (ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо)- ID: UA-2024-05-20-002317-a
- Дата створення : 20.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21596630
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикет торф’яний, вугілля кам’яне (ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо)- ID: UA-2024-03-22-001555-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21094318
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Торфобрикет ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2023-01-23-008760-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16685889
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (ДК 021:2015 - 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2021-12-30-001591-a
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13521460
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торфобрикет- ID: UA-2021-12-30-004571-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13516780
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торфобрикет (ДК 021:2015 -09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2021-12-20-001969-a
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13272463
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети торфові- ID: UA-2021-01-15-000829-c
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8143254
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети торфові- ID: UA-2021-01-06-001316-a
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8106865
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2020-01-16-001246-b
- Дата створення : 16.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4304210
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (ДК 021:2015 – 09110000-3 „Тверде паливо”)- ID: UA-2019-01-21-001203-a
- Дата створення : 21.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3062541
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (ДК 021:2015 – 09110000-3 „Тверде паливо”)- ID: UA-2018-07-03-002537-a
- Дата створення : 03.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2263870
Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04332880ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -