-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фрукти- ID: UA-2026-07-27-011321-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921952
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-07-27-011287-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921919
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабачки та баклажани- ID: UA-2026-07-15-005174-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29820729
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори огірки- ID: UA-2026-06-25-012064-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655924
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори, огірки- ID: UA-2026-06-22-013087-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614707
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фрукти- ID: UA-2026-06-12-012588-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29528670
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фрукти- ID: UA-2026-06-09-014449-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486921
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-06-05-012328-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29457130
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста білого...×-
Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033; Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, рання, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133; Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Редиска свіжа, першого товарного сорту, без листків, ДСТУ 6009; Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм; Ківі, сорт перший, плід вагою не менше 70 г; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм; Нектарини свіжі, вищого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025; Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025; Абрикоси свіжі, сорт перший; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190; Хурма корольок вищого сорту; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Рукола свіжа, довжина основної маси листків не менше 10 см, ДСТУ 9075; Часник молодий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233
- ID: UA-2025-03-18-006917-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24744331
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі та фрукти- ID: UA-2024-03-13-012971-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21011642
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2023-03-16-006177-a
- Дата створення : 16.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17255967
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі та фрукти- ID: UA-2023-02-21-009042-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17045638
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі та фрукти- ID: UA-2023-02-10-002800-a
- Дата створення : 10.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16932309
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти- ID: UA-2023-02-08-015485-a
- Дата створення : 08.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16909821
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2022-12-28-006692-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16486962
Санаторій "Ворзель" СБУ ЄДРПОУ: 39852527ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -