-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі,фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-014438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273158
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-08-18-006642-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30116496
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-01-05-007434-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839956
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-01-05-007404-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839927
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-12-26-011341-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27783328
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-12-26-011181-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27783163
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-08-13-012101-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26133862
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, сере...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133, Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133
- ID: UA-2025-08-13-012086-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26133845
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2025-04-09-011877-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24968989
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2025-03-27-008297-a
- Дата створення : 27.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24847091
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2024-01-11-006463-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20356631
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2023-12-13-020828-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20052192
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2023-12-01-016798-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19871151
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2023-11-10-004456-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19587477
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2023-11-06-015379-a
- Дата створення : 06.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19532089
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -