-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-01-005732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252556
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-08-20-006630-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144330
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти- ID: UA-2026-01-05-006938-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839462
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-01-05-006809-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839332
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-12-16-021043-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27597623
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-12-16-019989-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27596608
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-08-22-005183-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26215612
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Кабачки свіжі, вищого товарног...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133
- ID: UA-2025-08-15-001897-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26149467
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-08-15-001677-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26149266
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти свіжі- ID: UA-2025-06-09-006381-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25545482
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2025-06-09-001022-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25540166
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133, Огірки свіжі, тепличні, кор...×-
Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659, Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233
- ID: UA-2025-05-01-007123-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25166524
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133, Огірки свіжі, тепличні, кор...×-
Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624, Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010, Шпинат свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8061, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659, Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см
- ID: UA-2025-05-01-006879-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25166262
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, пізн...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133
- ID: UA-2025-02-07-006802-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24353052
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2025-02-07-006087-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24352337
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -