-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі сто...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі столові)
- ID: UA-2026-08-27-001335-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207385
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі сто...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі столові)
- ID: UA-2026-08-26-003122-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30194756
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, пе...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, першої категорії, мед в стіках)
- ID: UA-2026-01-02-001995-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27826487
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі сто...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі столові)
- ID: UA-2025-12-02-004828-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27350589
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі сто...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі столові)
- ID: UA-2025-01-01-001924-a
- Дата створення : 01.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23923400
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, пе...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, першої категорії)
- ID: UA-2024-10-30-006860-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23074510
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, пе...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, першої категорії)
- ID: UA-2024-10-23-002095-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22987006
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2024-10-15-008695-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22896234
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, пе...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, першої категорії)
- ID: UA-2024-01-10-003560-a
- Дата створення : 10.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20343684
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, пе...×-
Код ДК 021:2015: 03140000-4 – Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі, першої категорії)
- ID: UA-2023-12-22-009981-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20211150
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 03410000-7- «Деревина» (дрова твердих порід дуб, ясен, клен, бук, граб)- ID: UA-2022-12-28-003185-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16483442
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 03410000-7- «Деревина» (дрова твердих порід дуб, ясен, клен, бук, граб)- ID: UA-2022-12-28-002920-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16483155
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця ку...×-
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця курячі, першої категорії)»
- ID: UA-2022-12-27-015693-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16476167
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця ку...×-
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця курячі, першої категорії)»
- ID: UA-2022-12-25-000658-a
- Дата створення : 25.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16438287
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця ку...×-
«Код ДК 021:2015 (CPV)- 03140000-4– «Продукція тваринництва та супутня продукція» (яйця курячі, першої категорії)»
- ID: UA-2022-12-23-003381-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16415546
Відділ освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради ЄДРПОУ: 41765931ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -