-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор (код НК 031:2024: W0201010101 ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ...×-
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор (код НК 031:2024: W0201010101 ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – НИЗЬКА ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ (Рандомізований доступ без режиму ISE тестів/год <= 400)
- ID: UA-2025-12-03-019257-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27385752
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької селищної ради ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експрес-аналізатор- ID: UA-2019-12-03-005525-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4106644
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експрес-аналізатор- ID: UA-2019-12-02-004150-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4098391
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аналізатор сечі CITOLAB READER 300- ID: UA-2019-11-12-000363-c
- Дата створення : 12.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3999711
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аналізатор біохімічний напівавтоматичний- ID: UA-2019-03-06-000905-c
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3091136
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аналізатор сечі- ID: UA-2019-03-06-002773-a
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3091118
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор сечі та біохімічний напівавтоматичний аналізатор- ID: UA-2018-11-06-000843-a
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2701137
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний гематологічний аналізатор КТ-6300- ID: UA-2018-08-17-000683-b
- Дата створення : 17.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2287218
Комунальне некомерційне підприємство "Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Віньковецької районної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 38550036ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -