-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання тиску- ID: UA-2026-07-30-001377-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29948238
ДК 021:2015: 38423100-7 Прилади для вимірювання тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-07-20-009322-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859376
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-07-17-003923-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841956
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання тиску- ID: UA-2026-06-16-003222-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29547089
ДК 021:2015: 38423100-7 Прилади для вимірювання тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-05-29-001561-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29378209
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-05-19-003627-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29264305
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-03-30-001119-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28759790
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-03-24-005457-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28705301
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і г- ID: UA-2026-02-13-001014-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28291820
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-02-04-002333-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28176352
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-02-04-002109-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28176138
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-02-04-001544-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28175568
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-02-04-001382-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28175412
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильник холодної води з монтажним комплектом- ID: UA-2026-01-12-006230-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27880743
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-01-05-006340-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27838866
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -