-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термометри- ID: UA-2026-08-19-010151-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133742
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 6 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термометри- ID: UA-2026-08-03-010386-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978830
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тепловізор- ID: UA-2026-07-29-006874-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942089
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тепловізор- ID: UA-2026-06-05-009225-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29454021
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пірометри- ID: UA-2026-05-26-008366-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341734
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Термометри- ID: UA-2021-03-09-000979-c
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8947483
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пірометри (власні кошти)- ID: UA-2019-08-07-000029-b
- Дата створення : 07.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3653456
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пірометри (власні кошти)- ID: UA-2019-08-07-000023-b
- Дата створення : 07.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3653443
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
38412000-6 (Термометри)- ID: UA-2017-10-17-000703-b
- Дата створення : 17.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1292560
Філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38412000-6 ТермометриТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
38412000-6 (Термометри)- ID: UA-2017-09-04-000095-b
- Дата створення : 04.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1228178
Філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38412000-6 ТермометриТорги не відбулисяТорги не відбулися -